سایت دانلود پایان نامه و پروژه های رایگان

اطلاعیه فروشگاه

با سلام . . . . به فروشگاه داک98 خوش آمدید . . . . توجه فرمایید هزینه پرداختی شما بابت آماده سازی فایل ها جهت دانلود می باشد و از شما عزیزان هزینه ای بابت خود فایل دریافت نمی گردد و در صورتی نارضایتی هزینه دریافتی قابل بازگشت می باشد. مهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم: در صورتی که موقع خرید از طرف بانک پیغام خطا دریافت کردید چند دقیقه بعد اقدام کنید.

پروژه مالی سیستم حقوق و دستمزد شهرداری ها رشته حسابداری

پروژه مالی سیستم حقوق و دستمزد شهرداری ها رشته حسابداری

 پروژه مالی سیستم حقوق و دستمزد شهرداری ها رشته حسابداری که با قالب بندی (word)  و تعداد صفحات آن (70) صفحه می باشد و برای دوره کارشناسی امده سازی شده ساید پارسی داکیومنت این پایان نامه جامع را برای شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته

                             فهرست
موضوع                                                                     صفحه
مقدمه
اهمیت فراگیری مطالب مرتبط با حقوق و دستمزد
سیستم حقوق و دستمزد چگونه باید باشد
تعریف سیستم حقوق و دسمزد
داده های مربوط به نیروی کار کدامند؟
وظایف و مسولیتهای سیستم حقوق و دستمزد
دایره کار گزینی
دایره ثبت اوقات کار
وسایل استفاده برای ثبت اوقات کار
دایره حقوق و دستمزد
ستادهای حقوق و دستمزد کدامند؟
دایره پرداخت
در چه صورت میتوان حقوق را از صندوق پرداخت کرد؟
حسابداری هزینه حقوق و دستمزد
تعریف حقی السعی
درامد کارکنان
تنخواه گردان
فرم پیوست چک چیست؟
قراردادها
تعلیق قرارداد کار
موارد تعلیق قرارداد
موارد پایان قرارداد
مراحل حل اختلاف کار
صلاحییت مراجع حل اختلاف
شرایت صحت قرارداد
بیمه
بازنشستگی
برگه درخواست
پاداش
مرخصی
حقوق یا مزد
مدت کار
اضافه کاری
کار مختلط
شب کار و نوبت کاری
فوق العاده و کسورات
انواع بیمه
بیمه بیکاری
کسورات صندوق
کسورات توافقی
طرحهای تشویقی
مشخصه های طرح تشویقی
انواع طرح های تشویقی
طرح تشویقی پاداش دسته جمعی
محاسبه وثبت مربوط   به دستمزد کارگران
تنظیم لیست حقوق و دستمزد
نحوه محاسبه و پرداخت حقوق و دستمزد
فیش حقوقی کارمندان رسمی
نحوه محاسبه مالیات
محاسبه تعطیلات کارمندان
کارمند موقت یا قراردادی
کارگر رسمی
نحوه محاسبه مالیات و شب کاری
نظرات وپیشنهادات ارائه شده درمورد  سیستم
حقوق و دستمزد شهرداری
منابع و مآخذ
مقدمه
هزينه حقوق و دستمزد در  شهرداري گنبدکاوس نشان دهندة نيروي كار در توليد محصولات و ارائه خدمات بوده و يكي از مهمترين هزينه هاي عملياتي محسوب مي شود. وظايف حسابداران در مورد حقوق و دستمزد از ساده ترين و در عين حال با اهميّت ترين آنهاست. حقوق و دستمزد يكي از عوامل احساسي ايجاد رابطه مطلوب بين كارگران و كارفرما است و همچنين يكي از عوامل مهم در برقراري رابطه مناسب بين كاركنان و مقامات بالاتر (مديران مؤسسه) يا مقامات قانوني مانند ادارة كار، بيمه و ماليات و غيره .... می باشد. تهيه مدارك حقوق و دستمزد به صورتي آسان و قابل فهم و درك تهیه می شود. عوامل مهم برقراري رابطه مناسب بين كاركنان و مديران عبارتنداز حقوق و دستمزد را درست محاسبه كنيم و به موقع پرداخت كنيم و قابل فهم بودن مدارك و محاسبات حقوق و دستمزد.
دستمزد عبارت است از وجوهی که برای کار انجام شده در یک مدت معین پرداخت میشود و دستمزد دو نوع است دستمزد مستقیم و غیر مستقیم. در شهرداری منطقه چهار دستمزد به این دو صورت پرداخت میشود و کسورات قانونی، اضافه کردن نرخ اضافه کاری، کار کردن در روزهای تعطیل، کسورات و اضافه شدنیهایی که با موافقت طرفین صورت میگیرد محاسبه و پرداخت میشود؛ که به صورت کلی در متن اصلی توضیح داده شده است.
كوشش براي طراحي نظام حقوق و دستمزد به سال 1351 باز ميگردد با آنكه به علل پاره اي نارسائيها اين نظام درسال  1356 مورد تجديد نظر قرار گرفت. از آنجا كه نظام حقوق و دستمزد درسال 1356 تجدید شده و تغيرات انجام شده در طول اجراي آن، جوابگوي نيازهاي سازمان نبوده؛ در خرداد ماه 1363 تهيه طرح "اصلاح نظام حقوق و دستمزد" از سوي شوراي سرپرستي به مديريت عامل سازمان محول شد و در تيرماه همان سال مسئوليت تهيه و تدوين طرح ياد شده به گروهي از كارشناسان سازمان واگذار گرديد. سیستم جدید پرداخت حقوق و دستمزد که نسبت به نظام پيش از آن حاوی روشها و مقررات جدیدی بود، پس از تصويب در سال 1367 به اجرا در آمد. نظام حقوق و دستمزد به خاطر ضروريتهايي كه داشت پس از گذشت سه سال، در مهرماه 1369 مجدداٌ مورد بازنگري قرار گرفت. اين بررسيها پس از تصويب رياست سازمان با تشكيل يك كميته اصلي در واحد برنامه ريزي و ارزيابي و كميته هاي فرعي در هر یک از حوزه ها و مراكز شهرستانها آغاز به كار نمود و در ديماه 1370 به تصويب رياست سازمان رسيد. بازبینی و اصلاح نظام حقوق ودستمزد به مدت يازده ماه از مهرماه 1369 لغايت مردادماه 1370 بطول انجامید.

اهمیت فراگیری مطالب مرتبط باحقوق و دستمزد
کسانی که در رشته های امور مالی مشغول تحصیل می باشند و اطلاعات حسابداری را نیز فرا
می گیرند، یکی از انواع هزینه هایی را که با آنها آشنا می شوند، هزینه حقوق و دستمزد می باشد و لذا به تبع آن، روش حسابداری و ثبت این هزینه را در دفاتر روزنامه و کل فرا خواهند گرفت؛ ولی باید توجه داشت بحث هزینه حقوق و دستمزد دارای مطالب زیادی می باشد که هر فرد حسابدار یا کسی که در واحد حقوق و دستمزد سازمان یا مؤسسه ای که کار می کند، نیاز به داشتن دانش تخصصی در این زمینه خواهد بود. این اطلاعات را به صورت خلاصه می توان شناخت سیستمهای کنترل حقوق و دستمزد، شناخت قوانین بیمه و مالیات و سایر موارد قانونی همچون اضافه کاری، مأموریت، تهیه اسناد و مدارک ثبت لیست حقوق و دستمزد و ...، که در ادامه با آنها بیشتر آشنا خواهیم شد، در نظر گرفت.
می دانید هزینه نیروی کار، بخش اعظمی از بهای تمام شدۀ تولید کالا و خدمات یک مؤسسه یا یک واحد اقتصادی را به خود اختصاص می دهد و در واقع تأثیر قابل توجه ای بر سود واحدهای تجاری خواهد داشت؛ البته اهمیت هزینه حقوق و دستمزد در واحدها ی مختلف متفاوت است ولی به طور معمول هزینه حقوق و دستمزد  از درآمدهای واحدهای اقتصادی را به خود اختصاص
می دهد. بنابراین خیلی واضح است کسانی که در رشته امور مالی تحصیل می کنند باید اطلاعات جامع و کافی در این زمینه داشته باشند .
سیستم حقوق و دستمزد چگونه باید باشد
هزینه حقوق و دستمزد بخش قابل ملاحظه ای از هزینه های که یک مؤسسه به خود اختصاص
می دهد را شامل می گردد. لذا مدیریت واحد های اقتصادی نیاز به کنترل دقیق و منظمی در این زمینه دارند و از طرفی می دانید که کارکنان یک واحد اقتصادی توقع دارند که حقوق و مزایای خود را به شکل منظم دریافت کنند و در ضمن قوانین کشورها، واحدهای اقتصادی را ملزم نموده اند تا اطلاعاتی از تعداد کارکنان، حقوق و دستمزد و مزایای مربوطه را همه ماهه به دستگاههای ذیربط همچون وزارت دارایی برای وصول مالیات حقوق و سازمان تأمین اجتماعی برای ارائه خدمات، ارسال دارند و در نتیجه موارد فوق ایجاد یک سیستم منظم و دقیق را برای حقوق و دستمزد ضروری کرده است . بنابراین یک سیستم حقوق و دستمزد باید به شکلی طراحی شود که اطلاعات لازم را به سرعت و به موقع جمع آوری و مبلغ صحیح قابل پرداخت به هر یک از کارکنان و دستگاههای مربوط را محاسبه کند و در ضمن روشهای کنترلی مناسبی برای جلوگیری از پرداخت وجوه به شکل غیر قانونی به افراد سوء استفاده کننده را ایجاد نماید .
باید اشاره کرد امروز رایانه بخش عمده ای از محاسبات حقوق و دستمزد را در مدت بسیار کوتاه انجام می دهد و همچنین رایانه یک ابزار مناسب در دست کاربران می باشد و لذا داشتن اطلاعات در ارتباط با حقوق و دستمزد و نحوه محاسبات با رایانه، لازم و ضروری می باشد.   

سيستم حقوق و دستمزد را تعريف كنيد
مجموعه ي از اجزاء به هم پيوسته در داخل يك مؤسسه مي باشند كه داده هاي مربوط به سهم نيروي كار در توليد محصولات و ارائه خدمات را به اطلاعات حقوق و دستمزد تبديل مي كند.

بازدید کننده عزیز این محصول بر در دیگر سایت وجو نخواهد داشت و اگر وجود هم داشته باشد محصول ما میباشد یا مشابه این محصول میباشد و به هیچ عنوان در هیچ سایت این محصول را با قالب بندی ورد و به صورت کامل و جامع پیدا نخوهاید چرا ک پارسی داکیومنت نشر دهنده این پایان نامه می باشد و از نظر سالم بودن کالا خیالتان راحت تمامی محصولات ضمانت برگشت دارند در صورت مشکل داشتن فایل و پایان نامه

چرا ک ما همواره به دنبال کسب اعتبار هستیم تا کسب درآمد کاذب

 

برای دانلود باید پرداخت نماید تا لینک دانلود برایتان به نمایش درآید

ارزش این محصول در اصل بالاتر از 100هزار تومان میباشد

اما ما فروش ان را محدود و ارزان کرده ایم


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 20,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
sistemhoghoghdastmozd_2687_3565.zip4.8 MB

آخرین محصولات فروشگاه

نظرسنجی

نظرتان در مورد قیمت ها چیست